Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Елементи безпеки всередині магнітного циліндра забезпечують надійність, як сталь, і захищають вас від маніпуляцій з циліндром: стержень з нержавіючої сталі є серцем системи та забезпечує підвищений захист від витягування та зламу. Вставка проти свердління з високоміцної нержавіючої сталі та елементи із загартованої сталі в корпусі циліндра та серцевині циліндра також забезпечують підвищений захист від свердління.
SKG***
МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Складові захисту SKG***
 • Скоба з загартованої сталі на початку плага
  Скоба виконує три функції. Перша функція - захист від "видри" - форма і матеріал який використовується при виготовленні скоби перешкоджає закручуванню спеціальних саморізів (зривається різьба). Друга функція - антивисвердлювання плага. Третя - захист від згортання (форма скоби виключає можливість використання силового інструменту). Скоба виготовлена зі сплаву сталевого порошку різного легування з подальшим загартуванням після надання форми до HRC 60 - + 2. Зовнішній комбінований шар (NiCuFe) захищає від корозії і додає блиск деталям.
 • Сталеві загартовані штифти в корпусі
  Два штифта є першим захистом від висвердлювання опорних пінів (драйверів) і опорних пружин. Вони виготовлені зі сталі з загартуванням до HRC 58 ± 5.
 • Сталеві кульки в скобі
  Сталеві кульки розташовані в плагі за першим піном представляють собою додатковий захист від висвердлювання плага дверного циліндра. Кульки виготовлені із загартованої сталі з загартуванням HRC 58 ± 5.
 • Сталевий сердечник і твердосплавні заглушки
  Сталевий сердечник, крім базової функції - основний елемент на якому відбувається збірка циліндра, є захистом циліндра від перелому. Сердечник з нержавіючої сталі для запобігання швидкого зламу. Твердосплавні заглушки внизу корпусу мають овальну форму, яка ускладнює позиціонування свердла.
 • Сталевий загартований півмісяць
  Виконує функцію захисту дверного циліндра від висвердлювання по центру дверного циліндра. Виготовлена заглушка з карбіду вольфраму, який спікається при великій температурі і набуває екстремальну твердість. Твердість 94 HRA.
 • Піни із загартованої сталі
  Піни із загартованої сталі є базовими елементами захисту дверного циліндра від висвердлювання. За стандартом у всіх циліндрах Абус перша і третя пара сталевих пінів з загартуванням до HRC64 + -2 і зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe), який захищає від корозії і додає блиск деталям. П'ятий і шостий блокуючий пін (драйвер) виготовлені з нержавіючої сталі ( Х8CrNiS18-9 - хром-нікель-сталь з додаванням сірки) і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
ДІЛЕРИ ПОРУЧ З ВАМИ
ЗНАЙТИ ЗАРАЗ