Інтелектуальна магнітна технологія і запатентована система Intellitec, які використовуються в ключі і циліндрі, ефективно протистоять спробам маніпуляцій несанкціонованим ключем.
BRAVUS 3500 MAGNET
ПРЕМІУМ БЕЗПЕКА
Множинно-парацентрична нарізка профілю ключа на високоточному обладнанні з допусками 0,02 мм, виключає виготовлення несанкціонованої копії. Цей параметр дозволяє контролювати всі копії ключів. Дублікат можна виготовити виключно в сертифікованих сервісних центрах тільки за наявності карти безпеки.
ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧА
ЗАХИЩЕНИЙ КЛЮЧ
Картка безпеки - паспорт вашого циліндру
Картка безпеки - це паспорт вашого циліндру. Без цієї картки неможливо виробити дублікат ключа. Неможливість виготовлення несанкціонованої копіїї гарантує вам повний контроль за безпеку вашої оселі чи коммерційної нерухомості.
Особливості ключа Bravus 3500 Magnet
Система Intellitec – це спеціальна форма на ключі та в циліндрі, яка запобігає замиканню несанкціонованим ключем.
Матеріал виготовлення ключа – нейзильбер. Метал, який характеризується корозійною стійкістю (як у прісній, так і в солоній воді), підвищеною міцністю та пружністю при деформації.
Шийка ключа довжиною 17мм дозволяє встановлювати цилндр з більшістю декоративних та броньованих накладок.
Магнітний елемент захищає від підробки за допомогою вироблення 3Д копіі ключа.
Сумісність із накладками на ключі
Бюджетна кольорова накладка – ідентифікатор серії SKKR дозволить вам недорого розмежувати групи ключів певним кольором, вирішуючи завдання колірної ідентифікації підрозділів.
Накладка серії "CombiCap" має всередині два посадкових місця для встановлення безконтактних R-fid міток якими можно відкривати під'їзд, вхід на територію житлового комплексу або для отримання доступу в системах СКД.
Накладка серії "KeyCap" з пластиковим віконцем та металевим утримувачем ключа на зв'язці дозволяє швидко відрізнити свої ключі від інших. Обирайте колір, який вам більше подобається.
Зустрічайте
Нові ключі для платформи Bravus. Ергономічна форма, яскраві сучані кольори.
На перший погляд, звичайний циліндр приховує всередині систему Intellitec, яка створює справжній захист проти злому циліндра інструментом інтелектуального відкриття (відмичками).
ЗАХИСТ ВІД ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЗЛАМУ
ПРИХОВАНИЙ ЗАХИСТ
Елементи захисту від маніпуляцій відмичками
Спеціальні "антипікінгові" форми блокуючих пінів (гантеля, качалка) формують другий рівень перешкод при маніпуляції відмичками.
Глибокі виступи у формі профілю створюють перешкоди у вигляді хибних спрацьовувань, що значно ускладнює відкриття циліндра відмичками.
Система Intellitec - блокуючий пін в циліндрі, який створює додаткову точку блокування при маніпуляціі відмичками. Елемент присютній у всіх системах платформи Bravus.
Сталевий блокуючий актиний пін, який взаємодіє з магнітним елементом на ключі, являє собою сучасний засіб від інсуючих на цей час відмичок.
Циліндр Bravus 3500 MAGNET має максимальний захист від вандальних методів зламу по стандарту SKG***
ЗАХИСТ ВІД ВАНДАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЗЛАМУ
МІЦНИЙ ГОРІШОК
Елементи захисту від висвердлювання циліндру та виривання плагу
Виконує функцію захисту дверного циліндра від висвердлювання по центру дверного циліндра. Виготовлена заглушка з карбіду вольфраму, який спікається при великій температурі і набуває екстремальну твердість. Твердість 94 HRA.
Сталеві загартовані штифти в корпусі циліндру є першим захистом від висвердлювання блокуючих пінів і опорних пружин. Вони виготовлені зі сталі з загартуванням до HRC 58 ± 5 і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
Піни із загартованої сталі є базовими елементами захисту дверного циліндра від висвердлювання. За стандартом у всіх циліндрах Абус перша і третя пара сталевих пінів з загартуванням до HRC64 + -2 і зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe), який захищає від корозії і додає блиск деталям. П'ятий і шостий блокуючий пін виготовлені з нержавіючої сталі ( Х8CrNiS18-9 - хром-нікель-сталь з додаванням сірки) і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
Сталевий сердечник, крім базової функції - основний елемент на якому відбувається збірка циліндра, є захистом циліндра від перелому. Сердечник з нержавіючої сталі для запобігання швидкого зламу. Твердосплавні заглушки внизу корпусу мають овальну форму, яка ускладнює позиціонування свердла.
Скоба виконує три функції. Перша функція - захист від "видри" - форма і матеріал який використовується при виготовленні скоби перешкоджає закручуванню спеціальних саморізів (зривається різьба). Друга функція - антивисвердлювання плага. Третя - захист від згортання (форма скоби виключає можливість використання силового інструменту). Скоба виготовлена зі сплаву сталевого порошку різного легування з подальшим загартуванням після надання форми до HRC 60 - + 2. Зовнішній комбінований шар (NiCuFe) захищає від корозії і додає блиск деталям.
Сталеві кульки розташовані в плагі за першим піном представляють собою додатковий захист від висвердлювання плага дверного циліндра. Кульки виготовлені із загартованої сталі з загартуванням HRC 58 ± 5.
Елементи безпеки всередині магнітного циліндра забезпечують надійність, як сталь, і захищають вас від маніпуляцій з циліндром: стержень з нержавіючої сталі є серцем системи та забезпечує підвищений захист від витягування та зламу. Вставка проти свердління з високоміцної нержавіючої сталі та елементи із загартованої сталі в корпусі циліндра та серцевині циліндра також забезпечують підвищений захист від свердління.
SKG*** - СЕРТИФІКОВАНІ ЕЛЕМЕНТИ БЕЗПЕКИ
МІЦНИЙ ГОРІШОК
Платформа Bravus включає в себе 5 систем: 1000, 2000, 3000, 4000 та 3500 Magnet. Системи наскрізні і різні рівні безпеки можуть взаємодіяти один з одним.
РІВНІ СИСТЕМИ, ЩО
ПІДВИЩУЮТЬ ВАШУ БЕЗПЕКУ
РІВНІ БЕЗПЕКИ
ВЗАЄМОДІЯ СИСТЕМ
1000
Bravus
Bravus
3500
Bravus
4000
Bravus
3000
Bravus
2000
V
Х
V
V
Х
Х
Х
Циліндри серії Bravus був розроблений як продукт для для побудови майстер-систем. Завдяки можливості використання в кодуванні ключа і циліндра 7 висот пінів, що кодують, і 6 майстер-пінів в поеднанні з можливістю комбінування рівнями система отримала майже безганічні можливості для побудови майстер-систем.
ОДИН КЛЮЧ —
БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ
МАЙСТЕР СИСТЕМИ
Унікальні можливості побудови майстер-систем
Замок для хвіртки, гаражний замок, поштова скринька, вхідні двері та горище можуть бути закриті на один ключ або на майстер-ключ. Позбавтеся великої кількості непотрібних ключів.
Майстер ключ може відкривати будь-які модифікації замків: підвісні замки, поштові замки, напівциліндри, САМ, RIM.
Сімейства профілів Абус на платформі циліндрів Bravus дозволяє використовувати фамілії профілей, коли необхідно в різних групах використовувати унікальні профілю та ключі, які відкривають замки своєї групи, але не підходять до замків іншої групи.
Варіанти модифікацій корпусу
Модульный корпус
МОДУЛЬНА СИСТЕМА
БУДЬ ЯКИЙ РОЗМІР
Варіанти кольору та форми тумблера
Обирай свій колір
КОЛЬОРОВА ВЕСЕЛКА
Додаткові функції та опції
Функція "Антіпаніка" в модифікації циліндрів ключ-ключ рятує життя. Головна перевага цієї функції полягає в тому, щоб у будь-якій екстреній ситуації завжди мати можливість відкрити двері навіть при вставленому ключі з іншого боку. За міжнародним стандартом циліндри з цією функцією обов'язкові до встановлення у навчальних та інших установах.
Для незвичайних замків в асортименті є будь-які модифікації стандартних деталей.
Додатковий комплект монтажних ключів. Тимчасові ключі для тимчасового користування (будівельники, орендарі приміщення або квартири).
ДІЛЕРИ ПОРУЧ З ВАМИ
ЗНАЙТИ ЗАРАЗ