ABUS - це абревіатура "Аугуст Бремікер та сини". Родинний бізнес, яким у 2023 році керує внук засновника - Кріштіан Бремікер.
August Bremicker Und Söhne
БЕЗПЕКА ВІД РОДИНИ ABUS
Коли в 1924 році Аугуст Бремікер і його сини вперше започаткували власний бізнес з виробництва навісних замків у маленькому селі Фольмарштайн, Німеччина, їм було важко повірити, що одного дня їхнє гасло запрацює по всьому світу. Бізнес, який розпочався в підвалі їхнього сімейного будинку, переріс у корпоративну групу з глобальними операціями.

Невтомні зусилля, інноваційні ідеї, експертиза та ноу-хау в розробці, виробництві та продажах – це те, що робить цей сімейний бізнес, який керується згідно з християнськими принципами, успішним через чотири покоління.

Більш ніж 85 років рішення безпеки ABUS вироблялися в трьох різних місцях у Німеччині відповідно до девізу «Безпека, заснована на якості», і довели свою цінність у всьому світі мільйон разів.

Нещодавні дослідження, проведені провідними дослідницькими інститутами ринку, показують, що ABUS зміг ще більше розширити свій уже добре відомий бренд і все ще залишається лідером на ринку, коли мова йде про рішення для домашньої та мобільної безпеки.
ІННОВАЦІЇ з 1924 року
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
1924
Аугуст Бремікер заснував компанію та почав виробництво навісних замків разом із засувками та скобами.
На фото Засновник компанії Аугуст Бремікер та перший навісний замок Абус серії "Iron Rock"
Молода компанія вперше досягає близько 300 співробітників.
Після Другої світової війни виробництво було відновлено в 1947 році з близько 70 співробітниками.
У 1949 році на 25-річчя підприємства
ABUS представляє перший дисковий навісний замок, який виробляється до сьогодні в аналогічному дизайні, але з використанням найсучасніших технологій.
Компанія ABUS перша в світі виводить на ринок латунні замки.
ABUS починає виробництво велосипедних замків у Рехе. Через рік ABUS запускає замок для телефонів з циферблатом.
ABUS вже рекламував майстер систему замків під один ключ.
ABUS починає виробництво дверних циліндрів - у співпраці з італійською компанією Cisa.
Перший дверний циліндр від ABUS - модель C83. Поруч упаковка 1961 року.
Рекламний щит, який вивішували в спеціалізованих магазинах.
Маркетинг ABUS з 1970 року.
Каталог, рекламні щити для спеціалізованої торгівлі та упаковка.
ABUS виробляє перший високий U-образний замок і таким чином «винаходить» продукт, який буде відомий у всьому світі: велосипедний U-замок. Через вісім років експерти з безпеки випустили на ринок перший додатковий віконний замок.
Абус представив на ринку перше покоління накладних дверних замків - приблизно з 1975 року також доступне з компонентами електронної сигналізації.
Маркетинг ABUS у 1980-х роках.
Віконні замки 1981 та каталог "Велосипедні та мотоциклетні замки 1989".
Різноманітність продукції 80-х років: дверний замок із сигналізацією AS30 і телефонний замок для кнопкового телефону 175.
Сучасна продукція ABUS: незабаром після початку другої нафтової кризи ABUS випустив на ринок шлюз для масляних цистерн.
Захисні рішення ABUS ставлять технологію безпеки на карту. Поступово ці рішення почали використовувати охоронні компанії та поліцейські консультативні центри по всій країні.
«Мобільна Безпека» стає самостійним підрозділом компанії.
Представляючи еволюцію дверей безпеки, ABUS демонструє свої рішення безпеки «від підвалу до даху» за допомогою будинку безпеки.

ABUS прийнято до економічної книги "Німецькі стандарти - бренди століття".
АБУС починає постійну рекламну кампанію для кінцевих споживачів.
Через придбання
Аугсбурзька компанія Security Center,
ABUS розширює свою компетенцію в секторі відеоспостереження та сигналізації.
ABUS об'єднує компанію Schließanlagen GmbH Pfaffenhain, розташовану в Рудних горах Саксонії, як дочірню компанію, що повністю належить їй, і таким чином отримує спеціаліста з виробництва систем, що виглядають, з більш ніж 50-річним досвідом.
Новий корпоративний дизайн дозволяє реалізувати глобальну стандартну присутність бренду.
Це також відображено в новій системі «магазин у магазині», яка була вперше представлена на виставці в Кельні, Німеччина.
ABUS переймає спеціаліста з двоколісних автомобілів CSI у Данії. Згідно з двома дослідженнями (GfK і TNS, emnid ABUS є найвідомішим брендом домашньої та мобільної безпеки в Європі та Німеччині.
Завдяки Secvest 2WAY ABUS є першим у світі постачальником системи виявлення небезпеки, яка забезпечує активний захист від зловмисників за допомогою мехатронних компонентів у поєднанні з протипожежним захистом і функцією екстреного виклику вдома.
ABUS був першим у світі виробником, який випустив на ринок оновлену віконну систему безпеки FKS 208 для відкидних і закритих вікон.
Завдяки високому рівню безпеки SECCOR
GmbH у групі ABUS,
комплексне портфоліо розширюється за рахунок секторів контролю доступу, електронних систем замків та охоронного обладнання для систем охоронної сигналізації.
Спільна присутність бренду ілюструє компетентність, пов’язану з усіма питаннями безпеки – тут, на виставці безпеки в Ессені, Німеччина.
ABUS обрано журі для свого першого випуску «Das Beste für Ihr Kind» («Найкраще для вашої дитини») через його рішення безпеки, які підходять для дітей.
Із серією навісних замків TITALIUM™ на ринок виходить новий вимір безпеки.
Ці замки виготовлені з інноваційного матеріалу та відповідають високим стандартам безпеки при значно зменшеній вазі.
ABUS представляє продукти для безпеки на робочому місці в секторах «захист для технічного обслуговування» та «маркування».
ABUS отримав нагороду PIUS X Award як найбільш інноваційний бренд у категорії «Електротехніка та медіатехнології».
Місія компанії ABUS: основа всіх наших операцій

 • Ми є підприємством середнього розміру, що керується власником і засноване на християнських принципах.
 • Ми поважаємо всіх людей за їх унікальність і культурне розмаїття. Це нерозривно пов’язане з цінностями, які ми представляємо.
 • Чесність, відкритість, надійність і справедливість: це основні цінності, яких ми дотримуємося у своїх відносинах із співробітниками, клієнтами, постачальниками та партнерами. Люди є центром усього, що ми робимо.
 • Ми поважаємо всіх людей, незалежно від статі, соціального чи національного походження, віку, особистих уподобань, сімейного стану, фізичних вад чи релігії.
 • Для нас гідність і цінність кожної людини як Божого створіння є непорушними.
 • Ми цінуємо довгострокові відносини зі співробітниками та партнерами, які базуються на справжньому партнерстві.
 • Ми поєднуємо орієнтовану на ринок гнучкість та індивідуальні здібності з командно-орієнтованими робочими процесами. Для цього ми заохочуємо відданість та ініціативу співробітників на всіх рівнях і в усіх процесах.
 • Ми підтримуємо нове покоління та активно навчаємо наших співробітників.
 • Ми прагнемо відкритого спілкування. Спільна робота має приносити задоволення всім учасникам.
 • Ми забезпечуємо комерційний успіх компанії, зосереджуючись на наших клієнтах у всіх сферах бізнесу та послідовно впроваджуючи зміни, які користувачі вважають важливими щодо наших продуктів. Ми хочемо вразити наших клієнтів.
 • Ми постійно адаптуємо нашу організацію для виконання поставлених завдань і досягнення цілей розвитку нашої компанії. Ми швидко реагуємо та чуйно реагуємо на зміни на ринку.
 • Ми вірні Німеччині як дому нашої компанії. Щоб захистити нашу діяльність у Німеччині, ми підтримуємо та розширюємо виробничі майданчики за кордоном. У всіх наших корпоративних рішеннях ми враховуємо інтереси суспільства та навколишнього середовища.