ДОВІРИТИ ПРОФЕСІОНАЛАМ
з 1924 року
НАВІСНИЙ
ЗАМОК
GRANIT
Granit вважається одним із найбезпечніших навісних замків у світі і розроблений з урахуванням найвищих стандартів щодо якості та безпеки. Користувачі з галузей та підприємств усього світу покладаються на особливі переваги цих замків. Ця рекомендація у поєднанні з багаторічним досвідом підтверджує, що це продукт, якому можна довіряти. Довіряйте професіоналам. З 1924р.
ВИПРОБУВАНО ТА ПРОТЕСТОВАНО
У ТЕСТОВИХ СПОРУДАХ
ЩОДЕННІ ГЕРОЇ
ОСОБЛИВІ ЛЮДИ
Наші історії Granit дають змогу зрозуміти життя деяких особливих людей та надзвичайні виклики, з якими вони стикаються у своїй щоденній роботі. Їх досвід такий же різноманітний, як і самі люди. Надихайтеся, і, можливо, ви відкриєте новий спосіб зробити свій день простішим та безпечнішим.
У своїй роботі на півночі я дуже залежав від свого обладнання. Якщо воно зникне, у мене будуть серйозні проблеми. Отже, я покладаюсь лише на найкращі замки!

Оскар Піл, Fjällguiden Arctic Safaris, Кіруна
»
«
ОСКАР ПІЛ
КІРУНА, ШВЕЦІЯ
Шведські страховики добре відомі своїми жорсткими вимогами до продуктів безпеки. І недарма! Великі відстані, суворий клімат та екстремальні температури створюють навантаження як на людей, так і на матеріали. Ми відвідали Оскара Піля, працівника компанії з прокату снігоходів, що базується поблизу міста Кіруна в межах Полярного кола в шведській провінції Лапландія. Оскар використовує навісний замок Granit, коли йому потрібно забезпечити безпеку дорогому снігохіду чи зачинити сарай для зберігання речей.
Краса цієї місцевості в тому, що тут майже немає людей. Це остання незаймана пустеля в Європі, де ловлять фіорди та випасають оленів.

Оскар Піл, Fjällguiden Arctic Safaris, Кіруна
»
«
РОМЕН БРУНО
МАРСЕЛЬ, ФРАНЦІЯ
Один з найважливіших вантажних портів Європи знаходиться на узбережжі Французького Середземномор'я. Замки, що використовуються поблизу солоної води, особливо схильні до іржі, тому вимоги до матеріалу та якості такі високі. Ми відвідали Ромена Бруно на півдні Франції, керівника агентства з прокату контейнерів усіх типів у Марселі. Він покладається на Granit, щоб запевнити своїх клієнтів, що небажаних копій ключів немає в обігу.
Коли клієнт орендує контейнер у нас, він повинен бути впевнений, що жодна неавторизована особа не може отримати до нього доступ. Тому ми рекомендуємо лише найкращий замок.

Ромен Бруно, Алломат - склад контейнерів, Марсель
»
«
РАСМУС ЙОГАНССОН
КІРУНА, ШВЕЦІЯ
Снігохід для вільного стилю - це екстремальний і вимогливий вид спорту, але у житті це найбільша пристрасть Расмуса Йохансона. Він є одним з найкращих стрибунів на мотосанях у світі і регулярно бере участь у Північноамериканських Іграх Х. Снігохід Расмуса для нього дуже цінний - не лише в грошовому сенсі, а й в емоційному. Ось чому його потрібно захищати - і цього найкраще досягти за допомогою замку Granit.
Сани, на яких я катаюся, та моє спорядження дуже дорогі, це дуже дорогий вид спорту, тому приємно знати, що наступного дня все обладнання на місці.

Расмус Йоханссон - спортсмен із вільного стилю на снігоходах, Кіруна
»
«
ПРО ABUS
ТЕХНОЛОГІІ
БЕЗПЕКИ
Як високоякісний німецький виробник, ми гарантуємо, що наша продукція пропонує виняткову надійність і довговічність, залишаючись при цьому простою в експлуатації. Щоб задовольнити постійно зростаючі вимоги безпеки, ми пропонуємо інноваційні рішення щодо безпеки в різних сферах.
ДОВІРИТИ ПРОФЕСІОНАЛАМ.