Будь-яка забаганка вашого кліента стає реальністю з асортиментом дверних циліндрів Abus
ВИРОБНИКУ ДВЕРЕЙ
СЕРЦЕ ДВЕРІ
Набагато гармонійніше в загальній картині виглядає, якщо всі елементи поєднуються за кольором. Виберіть правильний колір циліндра для вашої концепції фурнітури та меблювання дверей.
ТАКИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ, ЯК ВИ
КОЛЬОРОВІ МОДУЛІ
Варіанти кольору та форми тумблера
Циліндр серії S60P був розроблений як продукт для для побудови майстер-систем. Завдяки можливості використання в кодуванні ключа і циліндра 13 висот пінів, що кодують, і 11 майстер-пінів система отримала майже безганічні можливості для побудови майстер-систем.
ОДИН КЛЮЧ —
БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ
МАЙСТЕР СИСТЕМИ
Яскраві накладки на ключі
Бюджетна кольорова накладка – ідентифікатор серії SKKR дозволить вам недорого розмежувати групи ключів певним кольором, вирішуючи завдання колірної ідентифікації підрозділів.
Накладка серії "CombiCap" має всередині два посадкових місця для встановлення безконтактних R-fid міток якими можно відкривати під'їзд, вхід на територію житлового комплексу або для отримання доступу в системах СКД.
Накладка серії "KeyCap" з пластиковим віконцем та металевим утримувачем ключа на зв'язці дозволяє швидко відрізнити свої ключі від інших. Обирайте колір, який вам більше подобається.
Зустрічайте
Нові ключі для платформи Bravus. Ергономічна форма, яскраві сучані кольори.
ВИРОБНИК має змогу замовити індивідуальне маркування ключа із своєю контактною інформацією та логотипом магазину.
індивідуальнЕ
МАРКУВАННЯ
ВПІЗНАВАЄМИЙ КЛЮЧ
Виробник має можливість замовити картку безпеки з індивідуальним маркуванням.
ВПІЗНАВАЄМА КАРТКА БЕЗПЕКИ
ДАННІ НА КАРТЦІ
ХОЧЕШ СТАТИ ПАРТНЕРОМ?
ДОЛУЧАЙСЯ