Молодший представник родини Bravus. Базова модель преміум безпеки для підвищених вимог - третього рівня.
BRAVUS 3000
ПРЕМІУМ БЕЗПЕКА
Множинно-парацентрична нарізка профілю ключа на високоточному обладнанні з допусками 0,02 мм, виключає виготовлення несанкціонованої копії. Цей параметр дозволяє контролювати всі копії ключів. Дублікат можна виготовити виключно в сертифікованих сервісних центрах тільки за наявності карти безпеки.
ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧА
ЗАХИЩЕНИЙ КЛЮЧ
Картка безпеки - паспорт вашого циліндру
Картка безпеки - це паспорт вашого циліндру. Без цієї картки неможливо виробити дублікат ключа. Неможливість виготовлення несанкціонованої копіїї гарантує вам повний контроль за безпеку вашої оселі чи коммерційної нерухомості.
Особливості ключа Bravus 3000
Система Intellitec – це спеціальна форма на ключі та в циліндрі, яка запобігає замиканню несанкціонованим ключем.
Матеріал виготовлення ключа – нейзильбер. Метал, який характеризується корозійною стійкістю (як у прісній, так і в солоній воді), підвищеною міцністю та пружністю при деформації.
Шийка ключа довжиною 17мм дозволяє встановлювати цилндр з більшістю декоративних та броньованих накладок.
Сумісність із накладками на ключі
Бюджетна кольорова накладка – ідентифікатор серії SKKR дозволить вам недорого розмежувати групи ключів певним кольором, вирішуючи завдання колірної ідентифікації підрозділів.
Накладка серії "CombiCap" має всередині два посадкових місця для встановлення безконтактних R-fid міток якими можно відкривати під'їзд, вхід на територію житлового комплексу або для отримання доступу в системах СКД.
Накладка серії "KeyCap" з пластиковим віконцем та металевим утримувачем ключа на зв'язці дозволяє швидко відрізнити свої ключі від інших. Обирайте колір, який вам більше подобається.
Зустрічайте
Нові ключі для платформи Bravus. Ергономічна форма, яскраві сучані кольори.
На перший погляд, звичайний циліндр приховує всередині систему Intellitec, яка створює справжній захист проти злому циліндра інструментом інтелектуального відкриття (відмичками).
ЗАХИСТ ВІД ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЗЛАМУ
ПРИХОВАНИЙ ЗАХИСТ
Елементи захисту від маніпуляцій відмичками
Спеціальні "антипікінгові" форми блокуючих пінів (гантеля, качалка) формують другий рівень перешкод при маніпуляції відмичками.
Глибокі виступи у формі профілю створюють перешкоди у вигляді хибних спрацьовувань, що значно ускладнює відкриття циліндра відмичками.
Система Intellitec - блокуючий пін в циліндрі, який створює додаткову точку блокування при маніпуляціі відмичками. Елемент присютній у всіх системах платформи Bravus.
Циліндри системи Vitess містить всі потрібні елементи захисту від найпоширеніших методів вандального та руйнівного злому.
ЗАХИСТ ВІД ВАНДАЛЬНИХ МЕТОДІВ ЗЛАМУ
МІЦНИЙ ГОРІШОК
Елементи захисту від висвердлювання циліндру
Сталеві загартовані штифти в корпусі циліндру є першим захистом від висвердлювання блокуючих пінів і опорних пружин. Вони виготовлені зі сталі з загартуванням до HRC 58 ± 5 і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
Сталеві загартовані штифти в плазі циліндру є першим захистом від висвердлювання кодуючих пінів. Вони виготовлені зі сталі з загартуванням до HRC 58 ± 5 і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
Піни із загартованої сталі є базовими елементами захисту дверного циліндра від висвердлювання. За стандартом у всіх циліндрах Абус перша і третя пара сталевих пінів з загартуванням до HRC64 + -2 і зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe), який захищає від корозії і додає блиск деталям. П'ятий і шостий блокуючий пін виготовлені з нержавіючої сталі ( Х8CrNiS18-9 - хром-нікель-сталь з додаванням сірки) і покриті зовнішнім комбінованим шаром (NiCuFe).
Елементи захисту від виривання на скручування плагу
Множинно-парацентичний профіль ключа має унікальну особливість - мінусовий перепад по центральній лінії. При виготовленні інструменту для силового зламу у місцях мінусового перепаду інструмент буде групким і не виконає своєї функції.
Сталеві загартовані штифти в плазі циліндру перешкоджають закручуванню шурупа при спробі вирвати плаг "видрою" - інструмент для виривання плагу.
Піни із загартованої сталі, крім захисту від висвердлювання, виконують функцію захисту від скручування плага, оскільки розташування твердосплавних елементів на лінії розлому не дає можливості провернути плаг циліндра інструментом силового зламу. Так само піни із загартованої сталі перешкоджають вириванню плоду видрою.
Платформа Bravus включає в себе 5 систем: 1000, 2000, 3000, 4000 та 3500 Magnet. Системи наскрізні і різні рівні безпеки можуть взаємодіяти один з одним.
РІВНІ СИСТЕМИ, ЩО
ПІДВИЩУЮТЬ ВАШУ БЕЗПЕКУ
РІВНІ БЕЗПЕКИ
ВЗАЄМОДІЯ СИСТЕМ
1000
Bravus
Bravus
3500
Bravus
4000
Bravus
3000
Bravus
2000
V
Х
V
V
Х
Х
Х
Циліндри серії Bravus був розроблений як продукт для для побудови майстер-систем. Завдяки можливості використання в кодуванні ключа і циліндра 7 висот пінів, що кодують, і 6 майстер-пінів в поеднанні з можливістю комбінування рівнями система отримала майже безганічні можливості для побудови майстер-систем.
ОДИН КЛЮЧ —
БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ
МАЙСТЕР СИСТЕМИ
Унікальні можливості побудови майстер-систем
Замок для хвіртки, гаражний замок, поштова скринька, вхідні двері та горище можуть бути закриті на один ключ або на майстер-ключ. Позбавтеся великої кількості непотрібних ключів.
Майстер ключ може відкривати будь-які модифікації замків: підвісні замки, поштові замки, напівциліндри, САМ, RIM.
Сімейства профілів Абус на платформі циліндрів Bravus дозволяє використовувати фамілії профілей, коли необхідно в різних групах використовувати унікальні профілю та ключі, які відкривають замки своєї групи, але не підходять до замків іншої групи.
Варіанти модифікацій корпусу
Стандартний корпус
Модульный корпус
МОДУЛЬНА СИСТЕМА
БУДЬ ЯКИЙ РОЗМІР
Варіанти кольору та форми тумблера
Обирай свій колір
КОЛЬОРОВА ВЕСЕЛКА
Додаткові функції та опції
Функція "Антіпаніка" в модифікації циліндрів ключ-ключ рятує життя. Головна перевага цієї функції полягає в тому, щоб у будь-якій екстреній ситуації завжди мати можливість відкрити двері навіть при вставленому ключі з іншого боку. За міжнародним стандартом циліндри з цією функцією обов'язкові до встановлення у навчальних та інших установах.
Для незвичайних замків в асортименті є будь-які модифікації стандартних деталей.
Додатковий комплект монтажних ключів. Тимчасові ключі для тимчасового користування (будівельники, орендарі приміщення або квартири).
ДІЛЕРИ ПОРУЧ З ВАМИ
ЗНАЙТИ ЗАРАЗ