Дверний циліндр - це серце будь-яких дверей. Він повинен бути особливо протизломним, щоб ефективно захистити двері будинку та квартири від злодіїв.

Для деяких дверей достатньо простого дверного циліндра. Наприклад, коли йдеться про те, щоб не допустити проникнення випадкових злодіїв, які можуть вдарити «мимохідь». Як і з дверима сараїв, садових воріт, дверей підвалу та інших, де дверний циліндр захищає речі та інші предмети від крадіжки. Проте двері будинку або квартири повинні бути оснащені дверним циліндром значно більш високої якості. Крім усього іншого, він повинен мати захист від свердління і відтягування, щоб його не можна було розсвердлити інструментом і витягнути з дверей.
СЕРЦЕ КОЖНОЇ ДВЕРІ
ДВЕРНІ ЦИЛІНДРИ
Це МІНІ
СИСТЕМА БЛОКУВАННЯ
Внутрішня робота дверного циліндра має вирішальне значення.

Як дуже добре видно на прикладі дверного циліндра XP20S, дверний циліндр із захистом від злому має всередині так звані штирі. У випадку XP20S вони виготовлені із загартованої сталі. Зловмиснику, очевидно, доводиться зламати такі дверні циліндри – набагато більше, ніж розраховані три хвилини, він намагається відчинити двері (а потім, сподіваюся, безуспішно рухається далі).

Так само важливо: правильний ключ!
Внутрішня частина дверного циліндра відома як система блокування. Наприклад, XP20S має 12 незалежних замкових елементів на трьох рівнях. На основі цього створюються відповідні ключі. Для дверного циліндра XP20S виготовляється так званий ямочний або зворотний ключ, який точно підходить до 12 замикаючих елементів.

Причому, незалежно від положення, з якого він вставлений в замок. Тому ви можете повертати і «крутити» ключ як завгодно.

Якщо ключ тепер вставлений у замок, поглиблення та виїмки на ключі відповідають кожному крихітному ковзанню кожного штифта всередині циліндра. Дуже складне внутрішнє життя! І з XP20S - як і з багатьма іншими дверними циліндрами ABUS - він також запатентований.
Він повинен бути особливо протизломним, щоб захистити двері будинку та квартири від злому. Ми розповідаємо, що важливо! Також є поради та рекомендації щодо догляду за дверним циліндром, як він виглядає зсередини, як правильно виміряти довжину та що таке майстер ключ ключ.
Цілий СВІТ
ЦИЛІНДРІВ
Безпека та гнучкість за допомогою модульної опції MX для систем блокування ABUS.
З нашою системою MX ми задовольняємо ваші високі потреби безпеки. Завдяки модульній конструкції циліндри також можна змінювати по довжині та швидко адаптувати до ваших нових дверей.
ГНУЧКА
БЕЗПЕКА
Інші категорії дверних циліндрів
Гарний основний захист для ваших вхідних дверей, сараю, блоку запобіжників, автомата з напоями, дверей гаража тощо.
БАЗОВИЙ
Дверні циліндри категорії комфорту пропонують найширший спектр застосування для підвищеної потреби в безпеці.
КОМФОРТ
ДІЛЕРИ ПОРУЧ З ВАМИ
ЗНАЙТИ ЗАРАЗ